HAKKIMIZDA


Fırında ne var olarak hedefimiz müşterilerimize en kaliteli ürünleri uygun fiyatlar ile sunarak, sürdürülebilir müşteri memnuniyeti sağlamak ve fiyat performans karşılaştırmasında her zaman müşterilerimizin birinci tercihi olmaktır. En büyük hedefimiz müşterilerimizin olumlu geri bildirimleri ile birlikte büyümektir.
 
Müşteri memnuniyetinin ancak standartlaşmış kaliteli üretimle sağlanacağına inandığımızdan, fırınımızdan çıkan tüm ürünler bu hassasiyet ile üretilmektedir.

Düğün, nişan, doğum günü, özel günler, bebek partileri ve tüm kutlamalar için kişiye özel hazırladığımız butik tasarımların yanı sıra, her bütçeye ve zevke özel geniş tatlı ve tuzlu ürün yelpazemizin içinden seçim yaparak dilediğiniz şekilde menünüzü oluşturabilirsiniz. 


Fırında Ne Var                                                

abiyesi

Fırında ne var olarak 2 senedir, başta nişan davetleri, doğum günleri, bebek partileri olmak üzere her türlü küçük ve orta çaplı organizasyona butik pastacılık ürünlerimizi sunarak faaliyetlerimize devam etmekteyiz.

Misyonumuz, kişiye özel olarak hazırlamış olduğumuz ürünleri kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlarla müşterilerimize sunmaktır. 

Ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. Görüşmek isterseniz, her zaman telefon ve e-mail yolu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Fırında Ne Var Unlu Mamüller

Bostan Sok. Eriklikaya Apt. No:3 Bostancı

Cep: 0536 557 90 29

Ofis: 0216 361 16 60

www.firindanevar.com

instagram @firindanevarDuygu Yüksel Hakkında

Duygu Yüksel, 1987 yılında doğdu. Doğuş Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden Mezun olduktan sonra bir süre özel sektörde çalıştı. Mutfağa olan tutkusunu, profesyonel hayata taşıyabilmek için EKS Mutfak Akademisi'nde Profesyonel Pastacılık ve Ekmekçilik Eğitimi aldı. 2 yıl önce hobi olarak Fırında Ne Var sayfasını kurdu.Şimdi ise aynı isimde ki atölyesinde Profesyonel olarak hizmet vermektedir.